Telefon : 0546 539 15 82

E-Posta : bilgi@korukcuvillas.com.tr

Adres : Tuzburnu / Bozcaada

Tatilde Villa Kiralamanın Avantajları

Yaz mevsimi yaklaşırken herkesin bir tatil yeri arayışına girdiği şu günlerde, en popüler uygulamalardan bir tanesi de villa kiralayarak tatil yapmak ve tatili konforlu bir şekilde yaşarken, rahatça gezip tozmaktadır. Günümüzde tatil için konaklama yapmak için birçok alternatif mevcuttur.

Bu seçenekler arasında otel, pansiyon, apart ve kiralık villalar yer alır. Bu seçenekler arasına en rahatı kiralık villadır. Çünkü villalarr yazlık evler kadar rahat, gösterişli ve konforludur. İnsana kendini adeta evinde hissettir. Ayrıca yemek, kahvaltı gibi alternatifler içermediği için fiyat olarak daha uygun hale gelmektedir.. Çoğu kişi bunu bir dezavantaj gibi görebilir, fakat otellerin en geç saat 10-11’e kadar kahvaltı verdiği saatleri, kişiler yaz aylarında uyuyarak geçirip, kahvaltısını bahçesinde yaparken mutlulukla çayını yudumlayabilmektedir.

Ev konforunda bir tatil için tercihiniz mutlaka kiralık villa olmalıdır. Kiralık villayı genel olarak balayı çiftleri, aile grupları ve arkadaş grupları tercih etmektedir. Tercih sebebinin yoğun olmasının sebebi, bir evde aradığınız her şeyi burada bulabilme şansınıza sahip olmanızdır. Örnek verecek olursak, villa mutfağında tatil kişilerinin ihtiyaçlarını giderebileceği her şeyin olması ve kendi damak zevklerine göre yemek pişirebilmeleridir. Aynı zamanda sadece mutfak olmayıp, evin diğer bölümlerinde de ihtiyacınız olan şeyleri bulmanız mümkündür. Otelle kıyaslayacak olursak, villalar daha geniş, daha rahat ve daha hijyeniktir.

Ev konforunda tatil yapabileceğiniz villalar sayesinde, saat hesaplamadan gönlünüzce tatil yapabilirsiniz. Zaten büyükşehirde sürekli dakikalara bağlı olan yaşamınızdan, birkaç günlüğüne veya haftalığına rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Kafa dinleyebileceğiniz, ve özgür olabileceğiniz bir tatil için villa kiralamak oldukça mantıklı bir seçimdir.

Büyük aileler, geniş arkadaş grupları da villaları daha geniş ve rahat bir tatil yapmak amacıyla tercih etmekte ve ev konforunda rahat bir tatil geçirerek bütün stresini tatil beldesine bırakmaktadır.

Telefon : 0546 539 15 82

E-Posta : bilgi@korukcuvillas.com.tr

Adres : Tuzburnu / Bozcaada