Telefon : 0546 539 15 82

E-Posta : bilgi@korukcuvillas.com.tr

Adres : Tuzburnu / Bozcaada

Son Dönemlerin Modası : Kiralık Villalar

Tatil planları yapılırken nerede kalınacağı büyük bir sorun haline gelmektedir. Otel, apart, kiralık daire veya kiralık villalar seçenekler arasındadır. Ama kişiler genel olarak rahat olabilecekleri bir ortam arayışı içindedirler. Tatilin amacı da dinlenmek ve yoğun iş günlerinin, stresin, trafiğin, kalabalığın ve büyükşehirin sıkıntılarını bir kenara bırakmaktır.

Kişilerin konforlu bir tatil yapması amacıyla üretilmiş bir çözüm olan kiralık villar, son dönemlerin modasıdır ve oldukça dikkat çekmeye başlamıştır. Villa kiralayarak ev yaşamındaymış gibi tatil yapmak mümkündür. Villa kiralamak genellikle kalabalık ve çocuklu ailelerin ilk tercihidir.

Çünkü belli kurallar olmadan yaşanabileceği gibi çocuklarınız da ailelerin denetimi altındadır. Tatil için villa kiralamanın avantajları arasında , özgür yaşam mantığı da bulunur. İstendiği zaman uyanıp, istendiği zaman kahvaltı yapabilecek olan kiralık villalar, yine istendiği zaman eve gelip, istendiği zaman havuza girebilecek yaşamı ayakların altına sunmaktadır. Başka yerlerde havuza giriş-çıkış vakitleri varken villalarda böyle bir durum söz konusu değildir.

Sakin ve huzurlu bir tatil için seçiminiz Bozcaada ise, kiralık villalarımızı incelemenizi öneririz…

Bir evde ihtiyaç duyduğunuz her şey kiralık villalar da bulunur. Örneğin; banyoda işinize yarayacak saç kurutma makinası, kıyafetlerinizi ütüleyebilmeniz için ütü, hatta beyaz eşya gruplarından çamaşır ve bulaşık makinası da villalarda yer almaktadır. Bu tür villalar evinizi ayağınıza getirirerek sizlere unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır.

Telefon : 0546 539 15 82

E-Posta : bilgi@korukcuvillas.com.tr

Adres : Tuzburnu / Bozcaada